Víko na kapesníky 24 x 12 cm, Levandule
Dřevěné víko na výrobu háčkovaného obalu na kapesníky ze špagetových přízí. Motiv je vytištěn na digitální UV tiskárně.
Dřevěné víko na výrobu háčkovaného obalu na kapesníky ze špagetových přízí. Pokud chcete zakoupit i dno v tomto rozměru, pak ho naleznete na tomto odkazu https://www.drevenysvet.online/dno-na-kosik-obdelniky/ . Motiv je vytištěn na digitální UV tiskárně.
Celkový rozměr: 24 x 12 cm
Průměr jednoho otvoru: 9 mm
Mezera mezi otvory: 3-4 mm
Odsazení otvorů od kraje: 3-4 mm
Rozměr oválného výřezu: 15 x 4 cm
Materiál: Březová překližka
Síla: 3mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Víka na kapesníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8596620003764 |
| Tvar: | Obdélník |
| Motiv: | Příroda, Tištěný |
| Materiál: | Březová překližka |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 24 cm |
| Šířka: | 12 cm |
| Výška: | 3 mm |
| EAN: | 8596620003764 |
Návod na háčkování s dřevěným dnem
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | Chráněná dílna Dřevěný svět, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Chráněná dílna Dřevěný svět, s.r.o. Dobrovského 29/874 Ostrava, 702 00 |
| E-mail : | eshop@drevenysvet.online |
