Prstenec 24x12 cm, vhodný pro dno 24x12 cm a víko 21x9 cm
Prstenec pro obdélníkové víko o rozměru 24 x 12 cm, vyrobený z březové překližky o síle 3 mm, který je vhodný pro výrobu háčkovaných košíků ze špagátových nebo šňůrkových přízí.
Prstenec je vyroben v naší dílně pomocí laserové technologie. Proto je prstenec přesný a díky tomu docílíte pravidelného tvaru svých vlastnoručně vyrobených košíků.
Prstenec o rozměru 24 x 12 cm je nutné použít ve spojení s dřevěným dnem o rozměru 24 x 12 cm . Pokud chcete pro košík také víko s knopkou, vyberte víko o rozměru 21 x 9 cm.
- vnější rozměr obdélníku: 24 x 12 cm
- vnitřní rozměr obdélníku: 20 x 8 cm
- průměr jednoho otvoru: 9 mm
- mezera mezi jednotlivými otvory: 3 mm
- odsazení otvorů od kraje: 3,5 mm
- březová překližka o síle 3 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prstence pro košíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8596620032283 |
| Tvar: | Obdélník |
| Materiál: | Březová překližka |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 24 cm |
| Šířka: | 12 cm |
| Výška: | 3 mm |
Návod na háčkování s dřevěným dnem
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
| Výrobní společnost : | Chráněná dílna Dřevěný svět, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Chráněná dílna Dřevěný svět, s.r.o. Dobrovského 29/874 Ostrava, 702 00 |
| E-mail : | eshop@drevenysvet.online |
