Víko na háčkovaný košík - kruh 20 cm, Betlém 03
Víko pro košíky vyráběné ze špagetových přízí. Motiv je vytištěn UV tiskárnou na víko z březové překližky.
Víko s vánočním motivem pro košíky vyráběné ze špagetových přízí. Motiv je vytištěn UV tiskárnou na víko z březové překližky.
Celkový průměr kruhu je 20 cm
průměr jednoho otvoru: 9 mm
mezera mezi otvory: 3-4 mm
odsazení otvorů od kraje: 3-4 mm
Materiál: Bříza (přírodní)
Síla: 3mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Víka s potiskem |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8596620015354 |
| Tvar: | Kruh |
| Průměr: | 20 cm |
| Motiv: | Vánoce, Tištěný |
| Materiál: | Březová překližka |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 3 mm |
| EAN: | 8596620015354 |
Návod na háčkování s dřevěným dnem
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
| Výrobní společnost : | Chráněná dílna Dřevěný svět, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Chráněná dílna Dřevěný svět, s.r.o. Dobrovského 29/874 Ostrava, 702 00 |
| E-mail : | eshop@drevenysvet.online |
Související produkty
Kup 4, zaplať 3
Svátek ?D_SVATEKCZ:10:CZK:P:f,D_SVATEKSK:10:EUR:P:f!2025-04-08-10:44,2029-12-31-23:59!D24,5000
Woody 5 mm – Levandule (100m)
Skladem
(>10 ks)
179 Kč
Kup 4, zaplať 3
Svátek ?D_SVATEKCZ:10:CZK:P:f,D_SVATEKSK:10:EUR:P:f!2025-04-08-10:44,2029-12-31-23:59!D24,5000
Woody 5 mm – Tmavě modrá (100m)
Skladem
(>10 ks)
179 Kč
Kup 4, zaplať 3
Svátek ?D_SVATEKCZ:10:CZK:P:f,D_SVATEKSK:10:EUR:P:f!2025-04-08-10:44,2029-12-31-23:59!D24,5000
Woody 5 mm – Šedá (100m)
Skladem
(>10 ks)
179 Kč
Kup 4, zaplať 3
Svátek ?D_SVATEKCZ:10:CZK:P:f,D_SVATEKSK:10:EUR:P:f!2025-04-08-10:44,2029-12-31-23:59!D24,5000
Woody 5 mm – Šalvěj (100m)
Skladem
(7 ks)
179 Kč
Kup 4, zaplať 3
Svátek ?D_SVATEKCZ:10:CZK:P:f,D_SVATEKSK:10:EUR:P:f!2025-04-08-10:44,2029-12-31-23:59!D24,5000
Woody 5 mm – Zelená (100m)
Skladem
(>10 ks)
179 Kč
Kup 4, zaplať 3
Svátek ?D_SVATEKCZ:10:CZK:P:f,D_SVATEKSK:10:EUR:P:f!2025-04-08-10:44,2029-12-31-23:59!D24,5000
Woody 5 mm – Fialová (100m)
Skladem
(>10 ks)
179 Kč
Kup 4, zaplať 3
Svátek ?D_SVATEKCZ:10:CZK:P:f,D_SVATEKSK:10:EUR:P:f!2025-04-08-10:44,2029-12-31-23:59!D24,5000
Woody 5 mm – Vínová (100m)
Skladem
(>10 ks)
179 Kč
Kup 4, zaplať 3
Svátek ?D_SVATEKCZ:10:CZK:P:f,D_SVATEKSK:10:EUR:P:f!2025-04-08-10:44,2029-12-31-23:59!D24,5000
Woody 5 mm – Antracit (100m)
Skladem
(>10 ks)
179 Kč
Podobné produkty
Náš výrobek
Svátek ?D_SVATEKCZ:10:CZK:P:f,D_SVATEKSK:10:EUR:P:f!2025-04-08-10:44,2029-12-31-23:59!D24,5000
Podtácek 10 cm, Levandulový šálek a knihy
Skladem neomezeně
(10 ks)
35 Kč
Náš výrobek
Svátek ?D_SVATEKCZ:10:CZK:P:f,D_SVATEKSK:10:EUR:P:f!2025-04-08-10:44,2029-12-31-23:59!D24,5000
Kruhové víko na háčkované košíky - Eukalyptový věnec
Skladem neomezeně
(>10 ks)
od 33 Kč
Náš výrobek
Svátek ?D_SVATEKCZ:10:CZK:P:f,D_SVATEKSK:10:EUR:P:f!2025-04-08-10:44,2029-12-31-23:59!D24,5000
Kruhové víko na háčkované košíky - Vánoční trh
Skladem neomezeně
(5 ks)
od 33 Kč
Náš výrobek
Svátek ?D_SVATEKCZ:10:CZK:P:f,D_SVATEKSK:10:EUR:P:f!2025-04-08-10:44,2029-12-31-23:59!D24,5000
Kruhové víko s otvorem na knopku - Fialové květy
Skladem neomezeně
(6 ks)
od 30 Kč
Náš výrobek
Svátek ?D_SVATEKCZ:10:CZK:P:f,D_SVATEKSK:10:EUR:P:f!2025-04-08-10:44,2029-12-31-23:59!D24,5000
Kruhové víko na háčkované košíky - Barevný věnec
Skladem neomezeně
(>10 ks)
od 33 Kč
Náš výrobek
Svátek ?D_SVATEKCZ:10:CZK:P:f,D_SVATEKSK:10:EUR:P:f!2025-04-08-10:44,2029-12-31-23:59!D24,5000
Kruhové víko na háčkované košíky - Fialový věnec
Skladem neomezeně
(8 ks)
od 33 Kč
Náš výrobek
Svátek ?D_SVATEKCZ:10:CZK:P:f,D_SVATEKSK:10:EUR:P:f!2025-04-08-10:44,2029-12-31-23:59!D24,5000
Kruhové víko s otvorem na knopku - Barevný věnec
Skladem neomezeně
(7 ks)
od 30 Kč
