Woody popruh koženkový, 30 cm, koňak
Woody popruh z dvojité prošívané koženky je vhodnou alternativou k hovězí kůži. Ke košíku nebo tašce se popruh připevňuje pomocí šroubovacích nýtků, které jsou součástí balení. Udávaná délka je vždy od konce ouška. Šířka popruhu je 20 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výroba kabelek a tašek |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8596620018379 |
| Materiál: | Koženka |
| Barva: | Hnědá |
| Délka: | 30 cm |
| Šířka: | 20 mm |
| EAN: | 8596620018379 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | Chráněná dílna Dřevěný svět, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Chráněná dílna Dřevěný svět, s.r.o. Dobrovského 29/874 Ostrava, 702 00 |
| E-mail : | eshop@drevenysvet.online |
