Sada na výrobu háčkovaného chlebníku 30x20 cm, bez příze, přírodní
Sada pro výrobu háčkovaného chlebníku bez příze. V této sadě je oválné dno a dvě části víka bez potisku.
Sada pro výrobu háčkovaného chlebníku bez příze. V této sadě je oválné dno a dvě části víka bez potisku. Pro výrobu je ideální použít háček číslo 6, případně takový, na jaký jste zvyklí. Pokud byste chtěli mít chlebník pevnější, můžete dokoupit také horní prstenec.
Háčkování víka ke chlebníku
Celé víko obháčkujeme KS (krátký sloupek) s tím, že v rozích přidáme po 1 KS a od sedmé dírky v oblouku přidáváme v každé druhé dírce 1 KS celkem 10x. Na rovné straně nepřidáváme. Druhou řadu na rovné straně háčkujeme pevná oka a dále pokračujeme KS již bez přidávání. Obě víka dáme k sobě rubovou stranou a sešijeme kroužkovým stehem.
Celková spotřeba je cca 1 a půl klubíčka příze, tedy zhruba polovina klubíčka vám z této sady zbyde na další tvoření.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sady na háčkování |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 8596620032313 |
| Délka: | 30 cm |
| Šířka: | 20 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Chráněná dílna Dřevěný svět, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Chráněná dílna Dřevěný svět, s.r.o. Dobrovského 29/874 Ostrava, 702 00 |
| E-mail : | eshop@drevenysvet.online |
Související produkty
Podobné produkty
