Konstrukce pro vyplétanou vázu - kruh 18 cm - výška 20 cm
Konstrukce na vyplétanou vázu je vhodná i pro naprosté začátečníky. Váza je vhodná pro umělé květiny. Konstrukci doporučujeme slepit lepidlem nebo tavnou pistolí (viz videonávod). Vyplétat můžete z různých přízí a materiálů, nám se však nejvíce líbí z 5 mm přízí.
Konstrukce je vhodná i pro začátečníky. K vyplétání nepotřebujete mít u sebe háček (ale je dobré jej mít, pokud chcete oplétat horní prstenec) a nemusíte ani umět háčkovat. Stačí jen trochu lepidla (Herkules nebo tavná pistole) pro zpevnění konstrukce a můžete začít vyplétat.
Je to opravdu snadné! Váza je pevná díky konstrukci a hlavně - spotřebujete o polovinu méně příze, než u háčkování! Vyplétání je také rychlejší, než háčkování. Po vypletení můžete košík dozdobit cedulkami, výřezy či krajkami, zkrátka tak, aby se vám líbil. Váza je vhodná pro umělé květiny.
Průměrná spotřeba na jednu vázu je cca 50 metrů (cca 250 g) 5 mm příze.
Pokud nechcete, aby na horním prstenci byly vidět zacvaknuté sloupky, můžete doobjednat 18 cm rám na macramé, který přilepíte na horní prstenec. Otočením celé konstrukce můžete vytvořit také jiný tvar vázy.
- velikost dna na háčkování: 18 cm
- mezera mezi jednotlivými otvory: 2 cm
- odsazení sloupků od kraje: 3 mm
- březová překližka o síle 3 mm
- výška sloupků - 10 cm
- rozměr celého smontovaného výrobku je: 22 x 22 x 20 cm
Produkt se dodává rozložený.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce na košíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8596620032948 |
| Tvar: | Kruh |
| Průměr: | 18 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 20 cm |
Návod na háčkování s dřevěným dnem
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Chráněná dílna Dřevěný svět, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Chráněná dílna Dřevěný svět, s.r.o. Dobrovského 29/874 Ostrava, 702 00 |
| E-mail : | eshop@drevenysvet.online |
