AKCE: Doprava zdarma do výdejních míst GLS a DPD pro objednávky již od 1.000,-! Upozornění: V letním období bude mít zákaznická linka omezený provoz, emaily budou vyřizovány standardně. Objednávky mohou být odeslány o 1-2 dny později, než je obvyklé. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné léto!

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 8880 hodnocení
5
8770x
4
78x
3
8x
2
0x
1
24x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

LP Avatar autora Ludmila Pollnerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.3.2023
Super obchůdek..velká spokojenost.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.3.2023
+ velké spokojenost..

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.3.2023
+ rychlost
+ ochota
+ slušná cena
- nic

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.3.2023
vše super!!!
ŠN Avatar autora Šárka Novotná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.3.2023
velký výběr, rychlost vyřízení objednávky, velká spokojenost
AS Avatar autora Alena Stádníková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.3.2023
*****
VL Avatar autora Veronika Lapčíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.3.2023
Velká spokojenost, moc doporučuji, výběr, ceny a rychlé dodání
Avatar autora Silvie Šuláková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.3.2023
Spokojena ,rychle dodání
Avatar autora Jaromíra Šmídová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.3.2023
Velice spokojená. Krásné věci, velký výběr. Oceňuji i rozšíření sortimentu. Za mě super.
ŠH Avatar autora Šárka Hloušková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.3.2023
Velká spokojenost
JK Avatar autora Jaroslava Kováčová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.3.2023
Mohu jen doporučit
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.3.2023
+ Obchod velmi ráda doporučuji.Nakupuji pravidelně a velká spokojenost.

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.3.2023
+ Rychlé dodání, široký sortiment

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.3.2023
+ Rychly,komunikuju,vsetko plus

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.3.2023
Přehledné stránky, rychlé doručení, líbí se mi videa s návody
MK Avatar autora Monika Kanova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.3.2023
Super
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.3.2023
Jako vždy, vše perfektní!!!
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.3.2023
+ Vše bylo rychle dodáno v pořádku

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.3.2023
+ velmi rychle vyřízená objednávka , asi za 20 minut

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.3.2023
+ Rychlé dodání, vše došlo v pořádku.

Ovládací prvky výpisu

8899 položek celkem