Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 8909 hodnocení
5
8799x
4
78x
3
8x
2
0x
1
24x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

MŠ Avatar autora Miloslava Štěpánová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.1.2026
Jsem velmi spokojená
MŽ Avatar autora Marie Žejšková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.1.2026
Ano, velice
KG Avatar autora Klára Galuszková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.1.2026
Vše v pořádku, komunikace skvělá. Doporučuji
MS Avatar autora Miluše Samuelová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.1.2026
Vždy spokojena
VŽ Avatar autora Věra Židková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.1.2026
spokojenost
RŠ Avatar autora Romana Šenkýřová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.1.2026
Jsem velice spokojená Velký výběr zboží
AF Avatar autora Alena Ferklova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.1.2026
Ano velká spokojenost
PR Avatar autora Pavlíková renata Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.1.2026
Velmi spokojena#e5##e5##e5#
MŽ Avatar autora Martina Žáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.1.2026
Super obchod#e527#
AŠ Avatar autora Angelika Šalplachtová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.1.2026
Spokojená, příze kvalitní i vše ostatní v pořádku,už mám jeden košík uháčkovaný:-)
KP Avatar autora Katarína Polčáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.1.2026
Velká spokojenost.Doporučuji
MP Avatar autora Martina Palcerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.1.2026
Spokojenost a rychlost dodání.
MV Avatar autora Marie Vaňková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.1.2026
Jsem spokojená,jen by mohl být větší,ale jinak super.
PG Avatar autora Petra Galdová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.1.2026
Jsem spokojená
EL Avatar autora Eva Lachka Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. 14.1.2026
Na o razku to vyzeralo väčšie. Na chleba je to male.
DO Avatar autora Dřevěný Svět Online (Administrátor) 16.1.2026
Dobrý den. Pro tyto případy jsou rozměry napsány v názvu produktu, v krátkém popisu, dlouhém popisu a v parametrech.
JF Avatar autora Jitka Feltlova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.1.2026
Velká spokojenost.
RR Avatar autora Renáta Reinbergerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.1.2026
Jsem nadšená. Rychlé dodání, výrobky kvalitní. Kdo rád tvoří, tak si tu určitě k tvořeníčku něco vybere. Já nakoupila dřevěné polotovary na vyplétání košíků a jsem velmi spokojená.
JK Avatar autora Jaroslava Komosna Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.1.2026
Jsem spokojená se zasilkou
IC Avatar autora Ivana CIPLOVA Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.1.2026
Jsem velmi spokojená, objednávám opakovaně. Rychlé dodání, kvalitní zboží. Všem doporučuji.
MŠ Avatar autora Marie Škárková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.1.2026
Jsem velmi spokojená, košíčky jsou hotové

Ovládací prvky výpisu

8928 položek celkem