Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
8858 hodnocení
5
8750x
4
77x
3
8x
2
0x
1
23x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
MK
Miroslava Kocifajová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.6.2026
Vse super
SČ
Silvie Čapková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.6.2026
Byla jsem velice spokojená , cedulky už visí na svém místě #e9##e527#
JU
Jana Urbaníková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.6.2026
Rychlé dodání.Naprostá spokojenost
IH
Iva Havlíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.6.2026
Super -rychlé dodání
JV
Jana Vopatová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.6.2026
Vše v pořádku, ráda zde nakupuji
LV
Ludmila Veselá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.6.2026
Krásný výběr barev a návod pro začátečníky.Moc se mi to líbí.
ZM
Zuzana Makovcová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.6.2026
Obchod vřele doporučuji vše mi přišlo v pořádku #e20#
HŠ
Hana Švejdová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.6.2026
20.6.2026* Dobrý den* Teď se ke mě dostala Vaše akce " Podtácky pro děti z nemocnice s přáním brzkého uzdravení* Je to fajn akce do které se pokusím také zapojit a poslat 4 ks podtácků na adresu kterou jste uvedli* I já sama pracuji v jedné chráněné dílně poblíž svého domova*#e124# Ještě k nápadům co by se mohlo u Vás vyrábět i když nevím jestli by to bylo u Vás proveditelné* Včera nebo před 2 dny mě přišla od někoho nabídka sestavených jdoucích stojanových hodin z překližky s možností je dokončit háčkováním, pletením, malováním* Jsou ze světlé překližky cenově dostupné a moc hezké* Jen jedno by se u nich nechalo vylepšit* Nikde na nich nejsou otvory pro zachycení vlny a jakéhokoliv materiálu * Vše by se na ně muselo lepit
VK
Veronika Kutková
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
19.6.2026
Byl moc hezký, jen škoda, že byl trochu malý. #e2220#️“
ZB
Zuzana Bíšková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.6.2026
Moc hezké provedení. Cením si ruční práce.
MF
Marie Frydrychova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.6.2026
Jsou krásné,vypadají jako živé.Velka spokojenost.
MJ
Marcela Jedková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.6.2026
Brala jsem opakovaně obal na kapesníky, protože jsem dostala sprdunk že jsem nevzala víc a zároveň do balíčku přibrala galanterii za fajn cenu. Takže děkuju a doporučuji
MT
Mária Tužinská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.6.2026
Pauzovací papier nebol dobre zabalený, v balíku sa pokrčil, treba baliť do tvrdého kartónu
HŠ
Hana Švejdová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.6.2026
12.6.2026* Krásné motivy košíků z překližky které jsou hezké obháčkované , opletené i jen složené v konstrukci* Jen je třeba dát pozor na místa která by mohla zeslabená praskat jako tenkrát= NEPROBRUŠOVAT ZESLABENÁ MÍSTA !
SS
Svatava Skálová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.6.2026
Hezký dárek
PK
Pavel koritensky
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
12.6.2026
jsem nespokojen se soustavným zasíláním dotazníků, ačkoli jsem to rušil!
DO
Dřevěný Svět Online
(Administrátor)
12.6.2026
Dobrý den. U každého newsletteru je dole tlačítko na odhlášení. Stejně jako jste souhlas udělil, je nutné jej takto zrušit. Otevřete tedy ten newsletter, sjeďte úplně dolů a klikněte na tlačítko. A je to :-)
JF
Jindřiška Fládrová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.6.2026
#e526#
MB
Markéta Buřvalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.6.2026
Hezky provedeno.
Můžu doporučit #e527#
L
Leňa
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.6.2026
Parádní materiál a skvělé soupravy s víkem . Jsem nadšená. Vzala jsem si je na dovolenou a za 2 dny jsem už měla hotové 2 boxíky s víkem a neměla jsem co dělat :-)
MW
Marcela Willmannová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.6.2026
Mám tento obchod ráda, nakoupila jsem zde již poněkolikáté
